Welcome Anonymous, Teraz jest 16 lip 2019, o 08:42
     

W jaki sposób myślenie systemowe może pomóc Twojej organizac

Założenie firmy pomysły na niezły biznes

W jaki sposób myślenie systemowe może pomóc Twojej organizac

Postprzez Admin » 27 gru 2010, o 09:11

Wykorzystanie systemów myślenia, a nie dowodzenia i kontroli może pomóc Twojej firmie bardziej wydajną pracę. Podczas ostatniego stulecia, organizacji opracowano metodę oceny projektu i zarządzania pracą o nazwie "dowodzenia i kontroli" myślenia, które jest teraz coraz bardziej przestarzałe. Celem organizacji należy pozyskać i utrzymać nowych klientów i systemów myślenia bada, jak skuteczne jest organizacją w ten sposób. Korzystanie myślenia systemów jest lepsze dowodzenia i kontroli, ponieważ jest jaśniejszy, w jaki sposób istniejące metody zdobywania i utrzymywania klientów może być nieefektywne i szkodliwe. Wskazane jest, aby analiza pozyskiwania klientów w celu usprawnienia procesu pozyskiwania klientów i leczenia w ten sposób pomóc organizacji znaleźć dowody na to, że marketing jest nauki i pracy. działania marketingowe pomiarowy może być kosztowne i nieefektywne tak ważne jest, aby ocenić, jak sprzedaż środków organizacji, co można zrobić za pomocą ogólny obraz systemu.
Admin
Administrator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 00:03

Re: W jaki sposób myślenie systemowe może pomóc Twojej organizac

Postprzez Justyna Grabowska » 27 gru 2010, o 09:13

Ważne jest, aby opracować system w zdjęcie, aby zrozumieć obecne wyniki organizacji, ponieważ to pozwoli Ci znaleźć obszary potencjalnej poprawy z nowej perspektywy.

Postaw się w sytuacji klienta i przejść przez proces w odniesieniu do ich potrzeb, a następnie zadać sobie pytanie, jaki jest widok z perspektywy klienta, a nie proces poprawy obsługi klienta?
Justyna Grabowska
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 02:34

Re: W jaki sposób myślenie systemowe może pomóc Twojej organizac

Postprzez Gracjan Nowak » 27 gru 2010, o 09:13

Jeśli oryginalne części procesu są nieefektywne, to ważne jest, aby skoncentrować się na badania sposobów na zmianę stosowanych metod. Można to zrobić poprzez sprawdzenie odpowiednich pracowników zaangażowanych w proces o zbadanie, czy nowy proces jest przyjemny i zobacz, czy zmiany mogą być realizowane odpowiednio. Rozmawiając z pracownikami w kwestiach unika pułapki myślenia zarządzania, który oparty jest na założeniach dotyczących menedżera wszystkie aspekty organizacji.
Gracjan Nowak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 02:35

Re: W jaki sposób myślenie systemowe może pomóc Twojej organizac

Postprzez Szymon Pieczewicz » 27 gru 2010, o 09:20

Takie założenia zarządzania o kwestie strukturalne, podejmowania decyzji i współpracy z dostawcami będą miały wpływ na organizacji. Jednym z kluczowych aspektów systemów jest myślenie, że stoi na klienta pracownicy mają kluczowe znaczenie dla działalności organizacji i wszelkich przyszłych zmian są zależne od ich cenny wkład.
Szymon Pieczewicz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 02:36

Re: W jaki sposób myślenie systemowe może pomóc Twojej organizac

Postprzez Darek W. » 27 gru 2010, o 09:22

Ważne jest, aby zadać sobie pytanie, czy menedżerów w organizacji, takich jak działania skierowane na klienta pracownicy są najważniejsze i one trochę czasu, aby porozmawiać z ludźmi, wykonywanie pracy i klientów?

Poprawa jest tradycyjnie postrzegana jako "dodatkową pracę", ale traktuje go systemów myślenia jest integralną częścią rozwoju organizacji.
Darek W.
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 02:38


Powrót do Biznes (prowadzenie firmy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (bazuje na użytkownikach aktywnych w ciągu ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (21) było 1 paź 2013, o 13:52

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Info

Ekipa
Usuń ciasteczka
• Strefa czasowa: UTC